Świętokrzyski Związek Jeździecki
Egzamin na brązową i srebrną odznakę jeździecką
Wpisany przez Herbert   

W niedzielę 3 lipca w Świętokrzyskim Klubie Jazdy Konnej w Brzezinkach odbędzie się egzamin na brązową i srebrną odznakę jeździecką. Kontakt do organizatora: Krzysztof Sarapata tel. 608-299-110

 
Oświadczenie Kieleckiego Klubu Jeździeckiego
Wpisany przez Administrator   

Na prośbę Kieleckiego Klubu Jeździeckiego publikujemy oświadczenie KKJ:

 
Egzamin na odznaki jeździeckie
Wpisany przez Herbert   

W sobotę 16 października w Świętokrzyskim Klubie Jazdy Konnej w Brzezinkach odbędzie się egzamin na odznaki jeździeckie. Kontakt do organizatora: Krzysztof Sarapata tel. 608-299-110

 
Egzamin na odznaki jeździeckie
Wpisany przez Herbert   

W dniu 15 maja o godz. 10.00, w Ośrodku Jeździeckim w Brzezinkach odbędzie się pierwszy w tym roku egzamin na odznaki jeździeckie. Wszystkich chętnych zapraszamy. Zapisy tel. 608-299-110.

 
Zawody do 11 kwietnia ODWOŁANE
Wpisany przez Herbert   

Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego podjął w dniu dzisiejszym następujące uchwały:

1.
W związku z przedłużeniem przez FEI zakazu rozgrywania zawodów międzynarodowych do dnia 11 kwietnia 2021, Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego odwołuje Halowe Mistrzostwa Polski (Leszno) oraz Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży (Sopot). Imprezy te, jeśli pozwoli na to sytuacja epidemiologiczna, rozegrane będą  jesienią 2021.

2.

W związku z przedłużeniem przez FEI zakazu rozgrywania zawodów międzynarodowych do dnia 11 kwietnia 2021, Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego podjął uchwałę o odwołaniu wszystkich zawodów kalendarza PZJ i WZJ w tym terminie. 

3.
Zarząd PZJ podjął uchwały odwołujące imprezy mistrzowskie oraz wszystkie zawody w terminie rekomendowanym przez FEI, czyli do 11 kwietnia 2021. Chcąc zapobiec rozprzestrzenianiu się nowej, groźnej mutacji EHV-1, by jak najszybciej wrócić do rywalizacji sportowej, na czas zamknięcia zawodów wprowadza się również zakaz organizacji zgrupowań, szkoleń i egzaminów na odznaki. Obostrzenia te mają ograniczyć przemieszczanie się koni do niezbędnego minimum. Konie zmieniające stajnie, przyjeżdżające w trening, szczególnie z krajów dotkniętych potwierdzonymi przypadkami EHV -1, powinny odbywać zalecaną przez FEI, 21 dniową kwarantannę.

 
Komunikat Zarządu ŚZJ
Wpisany przez Herbert   

Zarząd Świętokrzyskiego Związku Jeździeckiego w związku z uchwałą nr. U/2963/9/Z/2020 Zarządu PZJ uprzejmie informuje, iż istnieje możliwość wykupienia licencji klubu przed 31 grudnia 2020 na rok 2021 po cenie obowiązującej w 2020 roku. Nowy cennik ŚZJ podany zostanie po opublikowaniu cennika PZJ. Zgodnie z zasadami opłat licencyjnych ŚZJ ceny licencji regionalnych stanowią 50% ceny licencji ogólnopolskiej.

 
Egzamin na odznaki jeździeckie
Wpisany przez Herbert   

W dniu 26 września (sobota) o godzinie 10.00 na terenie Świętokrzyskiego Klubu Jazdy Konnej w Brzezinkach k. Masłowa odbędzie się egzamin na brązową i srebrną odznakę jeździecką. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy. Kontakt: Krzysztof Sarapata tel. 608-299-110

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 15

*****