Świętokrzyski Związek Jeździecki
Egzaminy na odznaki jeździeckie
Wpisany przez Herbert   

W zakładce KALENDARZ 2024 dostępne są terminy egzaminów na odznaki jeździeckie organizowanych na terenie województwa Świętokrzyskiego. Zapisy na egzaminy przez stronę artemor.pzj.pl

 
VI MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODYCH JEŹDŹCÓW
Wpisany przez Herbert   

Podczas rozegranych w miniony weekend, w Białym Lesie, Mistrzostw Polski Młodych Jeźdźców w skokach przez przeszkody 6 miejsce zajęła Gabriela Bado reprezentująca barwy Kieleckiego Klubu Jeździeckiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 
Szkolenia licencyjne dla szkoleniowców
Wpisany przez Herbert   

PZJ organizuje szkolenia on-line dla szkoleniowców, poniżej link do szczegółowych informacji:

https://pzj.pl/szkolenia-licencyjne-on-line-dla-szkoleniowcow-pzj-konkurencja-a-b-c/

 
Mamy złoto na MDPP
Wpisany przez Herbert   

Nasze młode amazonki zdobyły złoty medal na Młodzieżowym Drużynowym Pucharze Polski w skokach przez przeszkody. Ekipa w składzie: Aleksandra Brzozowska na Make My Day Picobello Z z Kieleckiego Klubu Jeździeckiego, Amelia Kwiecień na Jay Jay M z KKJ Fullmet oraz Wiktoria Marczewska na Quite z KKJ Fullmet zajęła pierwsze miejsce w rozegranym w dniach 23-24 lipca w Facimiechu MDPP. Dziewczyny najlepiej poradziły sobie z trudnymi technicznie parkurami. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 
Młodzieżowy Drużynowy Puchar Polski
Wpisany przez Herbert   

Zarząd ŚZJ na wniosek Trenera Kadry Wojewódzkiej powołał następujący skład ekipy na Młodzieżowy Drużynowy Puchar Polski, który odbędzie się w tym roku po raz pierwszy: Aleksandra Brzozowska na koniu Make My Day Picobello Z, Amelia Kwiecień na Jay Jay Z, Wiktoria Marczeska na Quite oraz Matylda Szrajer na Ramona VDH.

 
Nowy system zgłoszeń na odznaki jeździeckie
Wpisany przez Herbert   

Od 1 lipca obowiązuje nowy system zgłaszania się na egzaminy na odznaki jeździeckie. INSTRUKCJA

 
Egzamin na brązową i srebrną odznakę jeździecką
Wpisany przez Herbert   

W niedzielę 3 lipca w Świętokrzyskim Klubie Jazdy Konnej w Brzezinkach odbędzie się egzamin na brązową i srebrną odznakę jeździecką. Kontakt do organizatora: Krzysztof Sarapata tel. 608-299-110

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 15

*****