Świętokrzyski Związek Jeździecki
Egzamin na odznaki jeżdzieckie
Wpisany przez Herbert   

W dniu 9 maja (sobota) na terenie Świętokrzyskiego Klubu Jazdy Konnej w Brzezinkach odbędzie się egzamin na odznaki jeżdzieckie. Zapisy i szczegółowe informacje - Krzysztof Sarapata tel. 608-299-110.

 
Zawody na Stadionie
Wpisany przez Herbert   

W dniach 2-3 maja na terenie Centrum Jeździeckiego Stadion przy ul. Kusocińskiego w Kielcach odbędą się zawody regionalne i towarzyskie w skokach przez przeszkody. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy. Początek o godz. 11.00.     PROPOZYCJE

 
Zmiany w kalendarzu zawodów
Wpisany przez Herbert   

Zmienione zostały terminy zawodów w Końskich. Aktualne dane dostępne są w zakładce Kalendarz 2015.

 
Pierwsza eliminacja Pucharu Stangreta
Wpisany przez Herbert   

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na pierwsze otwarte zawody w skokach przez przeszkody w ramach Pucharu Stangreta. Początek konkursów 18 kwietnia o godzinie 11.30. Propozycje i regulamin Pucharu dostępne są poniżej.

PROPOZYCJE

REGULAMIN

 
Wyniki zawodów w Bilczy
Wpisany przez Herbert   

W pierwszym dniu wiosny, przy zamówionej przez organizatorów pięknej, słonecznej pogodzie odbyły się halowe zawody w skokach przez przeszkody. Sobotnie zawody zgromadziły na starcie jeźdźców naszego województwa oraz zawodników Sekcji Jeździeckiej Kapriola Chojny z Lublina. Pula nagród przekroczyła 6.000 złotych. Oprócz konkursów skokowych rozegrano również widowiskowy wyścig wokół beczek, w którym bezkonkurencyjna okazała się Justyna Płatek na klaczy Elle Quidam.

Wyniki: Towarzyskie, Regionalne.

 
Zawody halowe w Bilczy
Wpisany przez Herbert   

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na zawody halowe w skokach przez przeszkody, które odbędą się na terenie Ośrodka Jeździeckiego Bilcza w pierwszy dzień wiosny, sobotę 21 marca. Zawody rozgrywane będą na hali, rozprężalnia na zewnętrznym placu z podłożem kwarcowym. Pula nagród min 2000 PLN. PROPOZYCJE

 
Nowe programy ujeżdżeniowe
Wpisany przez Herbert   

Od 2015 roku nastąpiła nowelizacja programów ujeżdżeniowych. Poniżej tabela zmian w programach oraz wszystkie nowe programy.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 następna > ostatnia >>

Strona 12 z 13

*****