Sukcesy zawodników Kieleckiego Klubu Jeździeckiego
Wpisany przez Herbert   

Sukcesem Gabrysi Bado zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w skokach orzez przeszkody w Jakubowicach. Amazonka dosiadająca konia Toulouse Saint Amour w pięknym stylu zdobyła tytuł II Vice Mistrza Polski Juniorów i tym samym na jej szyi zawisł brązowy medal.

W kategorii seniorów świętokrzyskie reprezentował Krzysztof Okła, który na koniu Chacitol uplasował się na wysokiej, 7 pozycji wśród najlepszych seniorów w Polsce.

Krzysztof Okła jest trenerem Gabrysi, a więc brązowy medal Gabrysi jest również sukcesem trenerskim Krzysztofa. Gratulujemy !!!!!

W dniach 7-10 września  2017 w Strzegomiu rozegrano Mistrzostwa Polski oraz Puchar Polski dzieci i młodzieży na kuchach. I tu także brązowy medal Mistrzostw Polski dla reprezentantki KKJ Oliwii Płatek na Makubie 21.

Bardzo dobry wynik uzyskała też Emilia Pękal na kucu Amanda z KKJ na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Poczerninie (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych), plasując się na 7 miejscu. Para ta debiutowała w zawodach tej rangi.

Do udanych startów należy również wynik najmłodszej reprezentantki Kieleckiego Klubu Jeździeckiego w Pucharze Polski  9-letniej Matyldy Szrajer na Wooling’s Lion King, która w kategorii A! (młodzicy na kucach do 130cm) zajęła wysokie 9 miejsce.

Wszystkim zawodnikom, trenerom i rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

*****